“Ģimenes zobārstniecības” zobārste Baiba puķīte saņēmusi prestižo “Gada balvu medicīnā” apbalvojumu

Ikgadējā “Latvijas Ārstu biedrības” organizētajā veselības aprūpes nozares darbinieku godināšanas ceremonijā “Gada balva medicīnā 2022” augstāko atzinību saņēmusi “Ģimenes zobārstniecības” zobārste Baiba Puķīte, kas atzīta par “Gada zobārsti 2022”. Tas ir augstākais apbalvojums un darba novērtējums medicīnas nozares strādājošajiem, kas tiek pasniegts reizi gadā.

“No sirds lepojamies ar “Ģimenes zobārstniecības” zobārstes Baibas Puķītes atzinīgo darba novērtējumu, kas savu ikdienas darbu veic ļoti profesionāli un dara to no sirds. Viņu ir iemīļojuši gan mazi, gan lieli zobārstniecības pacienti, ir pat ģimenes, par kuru zobu veselību Baiba rūpējas pat vairākās paaudzēs. Tieši tas ir viņas darba augstākais novērtējums un apliecinājums. Paldies Baibai par viņas sirdsdarbu, rūpēm un mīlestību, ko viņa ikdienā velta “Ģimenes zobārstniecības” pacientiem,” norāda Terēze Bērzupe, “Ģimenes zobārstniecība” valdes priekšsēdētāja.

Baiba Puķīte ir profesionāla zobārste ar vairāk nekā 15 gadu darba pieredzi. Ikdienā viņa strādā “Ģimenes zobārstniecībā” Cēsīs gan ar maziem pacientiem, kas pirmo reizi nāk pie zobārsta, gan ar pieaugušajiem, kas pie Baibas nāk gadu no gada un ir kļuvuši par pastāvīgiem klientiem.

“Gada balvas medicīnā” pasākumu organizē “Latvijas Ārstu biedrības” sadarbībā ar “Latvijas Jauno ārstu asociāciju” un “Latvijas Māsu asociāciju”, kā arī Latvijas Universitāti un Rīgas Stradiņa universitāti. Prestižā “Gada balva medicīnā” apbalvojuma saņēmēji tiek noteikti ar sabiedrības balsojumu.

“Gada balva medicīnā 2022” tiek pasniegta 15 nominācijās, bet ikvienam sabiedrības pārstāvim ir iespēja balsot par savu kandidātu desmit nominācijās – “Gada ģimenes ārsts 2022”, “Gada ārsts speciālists 2022”, “Gada zobārsts 2022”, “Gada ārsta palīgs 2022”, “Gada farmaceits 2022”, “Gada māsa 2022”, “Gada māsas palīgs 2022”, “Gada vecmāte 2022”, “Gada funkcionālais speciālists 2022” un “Gada slimnīca 2022”.

Lai nodrošinātu lapas darbību, mēs izmantojas sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.